Lektoři

Máme tu čest, že můžeme nabízet kurzy s tak zkušenými a zábavnými lektory jako jsou:

Ladislav Hýkal

Náš dlouholetý spolupracovník a dobrý přítel nejen konzultuje naše realizace, ale i vede některé kurzy, které vypisujeme. Jedná se o odborníka z praxe, který vás pokaždé udiví šíří svých znalostí.
Hlasová cvičení s naším lektorem Ladislavem Hýkalem jsou opravdovým zážitkem. 
Pan Hýkal je autorem tak zásadních knih, jako jsou: Hýkejte lépe, Hýkejte ještě lépe a hlasitěji, nebo O hýkaní nevážně.

Hubert Poltergeist

Další odborník z praxe, který s námi spolupracuje. Potkat se s ním můžete na workshopech šramotů a na některých lekcích základů strašení.
Za sebou má léta profesionálního děsení a zneklidňování v nejrůznějších koutech Střední Evropy od Balatonu až po Chemnitz a jeho realizace jsou mezi odbornou veřejností notoricky známy.

Marie Hnátková, DiplJež

Diplomovaná ježibaba paní Marie Hnátková je ozdobou týmu našich lektorů. Za sebou má stáže v bývalém Sovětském svazu i v USA. S jejím osobitým šarmem se můžete setkat, jak na kurzech základů strašení, tak při realizaci některých našich služeb – především u dekorací.

Ernest Zabloudil, Bludný kořen

Ernest má rád svůj klid. Vyhledává tichá nenápadná místa daleko od civilizace, kde se oddává svému rozjímání. Je to tak bezpečnější, protože setkání s ním dokáže leckomu zamotat hlavu.